Masz pytania ? Napisz do mnie!

  • guru networkingu Dr Ivan Misner

  Uprawiaj networking jak profesjonalista

  Twórca nowoczesnego networkingu po raz pierwszy w Polsce

  guru networkingu, założyciel BNI - Dr Ivan MisnerJuż 5 kwietnia 2013 r. w Warszawie będziesz mieć możliwość poznać największy sekret współczesnego marketingu. Tym sekretem podzieli się sam Dr Ivan Misner – założyciel odnoszącej największe sukcesy na świecie, organizacji rekomendacji biznesowych BNI – Business Network International. Dr Ivan Misner po raz pierwszy odwiedzi Polskę, żeby podzielić się z przedsiębiorcami swoim blisko 30-letnim doświadczeniem z zakresu marketingu referencyjnego podczas seminarium Uprawiaj networking jak profesjonalista.

  Dr Ivan Misner jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie rekomendacji biznesowych na świecie. Prestiżowy magazyn Entrepreneur nadał mu przydomek „guru networkingu”, a stacja CNN ochrzciła go „ojcem nowoczesnego networkingu”. Jest autorem bestsellerów rankingu New York Times’a. Napisał kilkanaście książek, w tym najnowszy numer 1 za oceanem – Business Networking and Sex (not what you think). Jego publikacje stały się kultowe dla wszystkich przedsiębiorców pragnących budować lepszy biznes dzięki rekomendacjom.

  Dr Ivan Misner podróżując po całym świecie popularyzuje ideę networkingu i przekonuje słuchaczy, że pomagając innym, można dynamicznie prowadzić własną firmę i zwiększać swoje dochody. Tym właśnie jest prowadzenie działań marketingowych zgodnie z zasadą givers gain – dający dostają. Ta idea jest fundamentem BNI i stała się źródłem sukcesów dziesiątków tysięcy przedsiębiorców.

  Wystąpienie Misnera otwarte jest nie tylko dla członków grup BNI w Polsce. Może wziąć w nim udział każdy, kto jest zainteresowany rozwijaniem swojej firmy stosując marketing referencyjny. Jeżeli chcesz wiedzieć jak pozyskiwać owocne kontakty biznesowe, jak budować relacje oparte na zaufaniu oraz jak mierzyć opłacalność wysiłków wkładanych w marketing szeptany warto wybrać się na to seminarium.

  Oprócz wykładu Dr Ivana Misnera wystąpią profesjonalni networkerzy z Polski: Grzegorz Turniak – twórca BNI Polska, Artur Sójka – Dyrekor BNI Warszawa i Ryszard Chmura – Prezes PromoAgency. Więcej informacji na stronach www.bnipolska.pl oraz www.ivanmisner.pl

  Jeżeli chcesz być w czymś dobry, warto uczyć się od najlepszych. Warto uprawiać networking jak zawodowiec. Do zobaczenia 5 kwietnia w Warszawie!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Sposoby na pozyskanie klientów!


  Podaj swój e-mail i otrzymuj informacje, które pozwolą Ci pozyskać nowych klientów z polecenia!


  Imię:

  E-mail:


  polityka prywatności

  Dołącz