Masz pytania ? Napisz do mnie!

  • Freelance Camp 2013 w Gliwicach - okazja do nawiązania kontaktów biznesowych

  Networking szuka okazji – Freelance Camp 2013

  Networking szuka okazji, żeby go uprawiać

  Freelance Camp 2013 w Gliwicach - okazja do nawiązania kontaktów biznesowychSkuteczny networker nie przepuszcza takich okazji do networkingu w dobrym towarzystwie. Freelance Camp to konferencja kierowana do małych i średnich przedsiębiorców, którzy w tym roku spotkają się 9 i 10 maja 2013 w budynku rewitalizowanej kopalni w Gliwicach. Freelance Camp ma sprzyjać dzieleniu się wiedzą i wymianie doświadczeń w tematach związanych z prowadzeniem nowoczesnego i skutecznego biznesu.

  W przerwach organizatorzy zapewniają aktywną wymianę kontaktów biznesowych pod opieką członków największej organizacji networkingowej na świecie – BNI. Pierwszy dzień konferencji – 9 maja, dla chętnych kończy impreza w nieformalnej atmosferze, przy muzyce na żywo, w klubie 4Art.

  Co w programie Freelance Camp 2013?

  Dowiemy się jak nie dać się zmanipulować oraz czy warto manipulować innych. Bronić się, czy atakować w negocjacjach podszytych manipulacją? Temat, który dotyka każdego z nas, niezależnie czy jesteśmy tego świadomi… A odpowiedzi na te pytania udzieli nam Paweł Gąsowski – specjalista psychomanipulacji (moderator.pl).

  Marcin Kądziołka, przedsiębiorca, współzałożyciel Wydawnictwa Złote Myśli zdradzi nam jak budować swoją przewagę na budowaniu wizerunku eksperta poprzez napisanie własnej książki. Opowie o tym, czy napisanie książki jest rzeczywiście takie trudne i jak dobrze napisać książkę.

  Specjalista rozwoju osobistego – Łukasz Zawora (Life Intelligence) poprowadzi słuchaczy przez filozofię Biznes IQ – czyli sztuki budowania inteligentnych rozwiązań w biznesie.

  Warto wybrać się również na prezentację prowadzącego projekt „Pozytywna Egoistka” – Tomasza Skalskiego. Tomasz Skalski (neocoaching.pl) będzie przekonywał, że można osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a osobistym i pokaże jak to zrobić.

  Wśród prelegentów zobaczymy w tym roku znanych blogerów. Anna Godek–Biniasz (GoMobi) wprowadzi przedsiębiorców w tajniki skutecznego prowadzenia marketingu mobilnego. Adam Przeździęk (mediafeed.pl) wyjaśni skąd tyle szumu wokół blogów i dlaczego warto współpracować z blogerami prowadząc kampanie reklamowe. Michał Sadowski (Brand24) przedstawi trendy w social media i zastosowanie monitoringu do badania skuteczności działań prowadzonych w Internecie.

  Kolejnymi prelegentami będą Dominika Matczak (Know Box), która zdradzi jak skuteczne sprzedawać w czasie recesji oraz Jakub Pietrzyk (zawodowisprzedawcy.pl), który przedstawi zasady 7- sekundowej sprzedaży.

  Ukoronowaniem konferencji będzie wystąpienie Pawła Tkaczyka o tym, jak wykorzystać gry do działań marketingowych. W zeszłym roku prelekcja Pawła przyciągnęła uczestników z Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Tym razem opowie o grywalizacji w e-marketingu.

  Nie zapominajcie o networkingu! W przerwach będzie możliwość bezpośredniej rozmowy z prelegentami, uczestnikami i zaproszonymi partnerami konferencji. Jak zacząć rozmowę? Do kogo podejść? Jak wymienić się wizytówkami bez skrępowania? O to nie trzeba będzie się martwić, ponieważ networking będą koordynować członkowie BNI Polska, którzy stworzą dogodne warunki do wymiany kontaktów.

  Zaplanowano również dodatkowe atrakcje, takie jak wspomniany wcześniej koncert w klubie 4Art w Gliwicach, losowanie nagród, stoiska partnerów, pokazy makijażu dla kobiet oraz prezentacja nt stroju biznesowego.

  Zapowiada się dobra okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy i nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Będę na tej konferencji i zapraszam do udziału. Program konferencji można znaleźć na stronie organizatora: www.freelancecamp.pl

  Do zobaczenia 9-10 maja 2013 na Freelance Camp!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Sposoby na pozyskanie klientów!


  Podaj swój e-mail i otrzymuj informacje, które pozwolą Ci pozyskać nowych klientów z polecenia!


  Imię:

  E-mail:


  polityka prywatności

  Dołącz