Masz pytania ? Napisz do mnie!

  • mistrzowie networkingu

  Mistrzowie Networkingu

  Networking nie jest dyscypliną olimpijską, ale ma swoich mistrzów

  networking po mistrzowsku24 i 25 sierpnia 2012 miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu p.t. „Mistrzowie Networkingu” organizowanym przez BNI Polska. W Katowicach gościliśmy przedstawicieli kilku grup BNI z całej Polski. Najliczniej reprezentowane były grupy katowickie i krakowskie. Nie zabrakło również networkerów z Warszawy, Wrocławia i Lublina.

  Główną część prowadził Dyrektor Regionalny BNI – Artur Sójka. Zwracał uwagę na kluczowe kwestie dotyczące postawy dobrego netoworkera. Networking to sposób działania w biznesie, a dla niektórych networking to styl bycia. Mogliśmy dowiedzieć się czym jest 60 sekundowa prezentacja własnej firmy, dlaczego jest tak ważna i jak profesjonalnie ją przygotować. Mieliśmy okazję zademonstrować swoje prezentacje i dostać informacje zwrotne, co było w nich dobre, a co jeszcze należy poprawić.

  Niezwykle wartościowa okazała się również część dotycząca budowy Zespołów Branżowych w ramach poszczególnych grup BNI (tzw. Power Teamów), którą prowadzili Ryszard Chmura i Matuesz Bacański – Dyrektorzy BNI Małopolska. Opowiadali również o tym, w jaki sposób solidne przygotowywać się do spotkań z kontrahentami. Położyli duży nacisk na kwestie specjalizacji swojej firmy oraz umiejętności budowania relacji z klientem i sprawienie, że każda sprzedaż powinna być choć w niewielkim stopniu sprzedażą relacyjną. Mnie najbardziej podobała się część, w której dzielili się swoją historią sukcesu.

  W drugim dniu swoimi doświadczeniami dzieliła się z nami Eliza Jarmołowicz-Zalewska z BNI Wspólna, która została uznana za Najbardziej Wartościowego Uczestnika całego szkolenia!

  Genialną mowę na temat znaczenia porażki na drodze do sukcesu przeprowadził Tomasz Dudkiewicz z BNI Meridian. Tomek jest przykładem tego, jak wiele w zakresie swobodnego przemawiania daje członkostwo w organizacji Toastmasters.

  Mistrzowski networking – wybitny stopień sztuki poznawania nowych ludzi na konwencjach, konferencjach i seminariach zademonstrowali nam Waldemar Razik z BNI Tigers oraz Sylwester Nowicki z BNI Chopin.

  Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem jakości merytorycznej szkolenia. To, co jest jednak najbardziej wartościowe podczas takich szkoleń to networking w przerwach…czas kiedy podczas nalewania sobie kawy, czy dokładania kanapek na talerz można nawiązać nowe znajomości, poznać ciekawych ludzi i wymienić się doświadczeniami.

  Wiedza i nowe kontakty…BEZCENNE, koszt szkolenia jedyne 150 zł netto  + VAT.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Sposoby na pozyskanie klientów!


  Podaj swój e-mail i otrzymuj informacje, które pozwolą Ci pozyskać nowych klientów z polecenia!


  Imię:

  E-mail:


  polityka prywatności

  Dołącz