Masz pytania ? Napisz do mnie!

  • Blog kresso.pl ma już jeden rok

  Kresso.pl obchodzi dzisiaj pierwsze urodziny!

  Blog kresso.pl ma już jeden rokDokładnie roku temu powstał blog kresso.pl. Jak ten czas leci. Zanim się obejrzałem minęło 12 miesięcy odkąd opublikowałem swój pierwszy wpis. Podobno z blogami jest tak, że codziennie powstają ich tysiące i większość z nich kończy się na pierwszym wpisie. Kresso.pl ma już rok i jestem z tego powodu niezwykle dumny.

  Mam coraz więcej pomysłów na wpisy dotyczące networkingu, budowania relacji międzyludzkich, marketingu szeptanego i sprzedaży relacyjnej. Ten rok przyniósł też nowe doświadczenia biznesowe, kilka ciekawych i zrealizowanych z sukcesem projektów.

  W związku z tym mam kilka przemyśleń którymi postanowiłem się podzielić. Piszę już od roku, bo to zaplanowałem. Kresso.pl to nie jest projekt który powstaje na spontanie. Mało to może romantyczne, ale za to bardzo praktyczne. Dzięki temu pisanie sprawia mi radość i nie odczuwam na sobie presji. Nie sztuką jest podjąć wyzwanie…sztuką jest w nim wytrwać. Publikuję dość regularnie i za to mówię dziś sam do siebie po Ślonsku: pierzinie, wyglondom szumnie!

  Stworzyłem dobre miejsce dla siebie do przelewania swoich myśli „na papier”. Czasami w głowie kotłuje mi się tyle pomysłów, że trzeba je z siebie wyrzucić. Jednocześnie mam wrażenie, że dzielę się czymś wartościowym i to jest przyjemne uczucie.

  Dzięki pisaniu na kresso.pl lepiej piszę, lepiej mówię, lepiej prezentuję swoją ofertę. Znacznie lepiej prowadzę prezentacje. Blog to świetny poligon doświadczalny, a może raczej sala treningowa. To jest tylko kilka powodów, dla których warto pisać blog.

  Dzięki temu serwisowi mogę pokazać moim klientom na czym się znam, czym się zajmuje i na czym de facto polega moja praca. Czasami jest trudno wyjaśnić to w jednym zdaniu, a blog to do tej pory ponad 60 merytorycznych wpisów z zakresu mojej działalności zawodowej – to się bardzo przydaje.

  Cieszy mnie to tym bardziej, że profesjonalny networking w Polsce ciągle jeszcze raczkuje i widzę jak potrzeba wiedzy i doświadczenia z tego zakresu. Jak bardzo profesjonalne budowanie sieci kontaktów biznesowych może pomóc w rozwoju biznesów z przeróżnych branż. Przecież interesy prowadzimy przede wszystkim z ludźmi, a dopiero później z firmami.

  Dziękuję, że odwiedzacie to miejsce i dzielicie się swoimi spostrzeżeniem w formie komentarzy oraz nagradzacie poszczególne wpisy na Facebooku poprzez polubienia. Najbardziej cieszy mnie jednak kiedy dzielicie się treściami z blogu ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy czy klientami…nie przestawajcie 🙂

  Mam nadzieję, że zawarte tu treści będą dla Was użyteczne i pomocne. Do następnego wpisu!

  4 Responses to Kresso.pl obchodzi dzisiaj pierwsze urodziny!

  1. Ewa

   Gratulację, życzę kolejnych lat blogowania, a że wytrwałość, systematyczność, i taka mała studnia bez dna z pomysłami zawsze blogerowi się przyda to tego Ci życzę oraz poszerzania swojego grona odbiorców.

  2. Ewo, dziękuję za życzenia i komentarze. Marketing szeptany ma bardzo duży potencjał, dlatego mam nadzieję, że dzięki kresso.pl coraz więcej przedsiębiorców będzie go wykorzystywać do odnoszenia sukcesów w biznesie.

  3. Brawo i sto lat! Tylko tak dalej.

  4. Andrzej Migot

   Gratulacje ! Życzę wielu czytelników i gorących dyskusji na blogu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Sposoby na pozyskanie klientów!


  Podaj swój e-mail i otrzymuj informacje, które pozwolą Ci pozyskać nowych klientów z polecenia!


  Imię:

  E-mail:


  polityka prywatności

  Dołącz